Baju, baju, bajka...

lekcja biblioteczna z uczniami klasy 1a

Dziś gośćmi biblioteki byli uczniowie klasy 1a z SP nr2 w Kętach. Tematem zajęć były warsztaty z książką i teatrzykiem kamishibai "Baju, baju, bajka...". Po wysłuchaniu historii o zabawnych żabach uczniowie samodzielnie wykonali papierowe teatrzyki oraz złożyli komiksowe historyjki. Warsztaty "Czytam z klasą" zrealizowano w ramach projektu "PO TRZECIE_BIBLIOTEKA" realizowanego w ramach BLISKO - Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Narodowe Centrum Kultury Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa NarodowegoNPRCz 2.0 #BLISKO #NCK #MKDN #NPRCZ

teatrzyk kamishibai z kalsą 1a

kolorowa pracy ucznia z klasy 1a