Bogactwo warstw ziemi - zajęcia ekologiczne.

Filia Kęty - Podlesie

Uczestnicy zajęć malują kamienie.

W bibliotece w Kętach – Podlesiu spotkaliśmy się w Akademii Młodego Ekologa, by porozmawiać o różnorodności budowy Ziemi. Mówiliśmy o warstwach gleby, bogactwach naturalnych, oglądaliśmy okazy kamieni znalezionych nad rzeką i w parku, podziwialiśmy zbiór kruszców półszlachetnych (dar od naszej Czytelniczki). Następnie uczestnicy zajęć malowali farbami plakatowymi i pastelami na płaskich kamieniach obrazki ukazujące bogactwo przyrody, piękno wód, lasów, nieba… Wyszło przepięknie!!! Zapraszamy Was do naszej galerii!

„Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii, Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja "Nasza Ziemia".

Link do strony na Fb

Okazy kruszców półszlachetnych.

Prace wykonane na kamieniach.

Akademia Młodego Ekologa