Luty 2020 w Łękach

image003

Luty w łęckiej bibliotece minęły pod znakiem ciężkiej pracy. Jak i najmłodsi, tak i trochę starsi mogli znaleźć coś dla siebie. W Klubie Malucha zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych. Jeżeli myślicie, że tylko maluszki obcowały u nas
z zimą, to jesteście w błędzie. Trochę starsze dzieciaki odwiedziły Antarktydę. Poza tym zostało przybliżone im prawo Archimedesa na zajęciach z projektu Para- Buch. Z panią Agatą Baścik - Majdą młodzi czytelnicy rozwiązywali trudne zadania matematyczne oraz dowiedzieli się też o trudnej pracy dyrektora szkoły podstawowej. Dzieci mogły też zaangażować się charytatywnie w czasie zajęć Paka dla psiaka, podczas których organizowana była zbiórka na schronisko. Łęcka młodzież natomiast celebrowała święto zakochanych, podejmując ciężki temat rozstań. Nie zapomnieliśmy również o naszych paniach, które wytrwale co tydzień odwiedzały bibliotekę oglądając kultowe ekranizacje na kawiarenkach filmowych.