Stoliczek ręcznie malowany

stoliczki drewniane ozdobione

Podczas warsztatów z cyklu - Literatura na warsztat, za inspirację do wykonania stolika motywacyjnego posłużyła nam książka Petera H. Reynolds pt. „WSPÓLNY STÓŁ” autora, który jest nam już znany z książki pt. „Kropka”. Stoliki zostały wykonane za pomocą różnych plastycznych materiałów oraz cienkopisów, którymi młodzi pisali motywacyjne słowa. Młodzi uczestnicy zajęć bardzo się zaangażowali w warsztaty, które uznali za bardzo pomocne.

Logotypy BLISKO

Warsztaty zrealizowano w ramach projektu "PO TRZECIE_ BIBLIOTEKA" realizowanego w ramach BLISKO - Biblioteka/ Lokalność/ Inicjatywy/ Społeczność/ Kooperacja/ Oddolność, dofinansowanego ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Narodowe Centrum Kultury Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego NPRCz 2.0 #BLISKO #NCK #MKDN #NPRCZ

ksiazka pt."Wspólny stół" i malutki drewniany stoliczek

Młodzież pracuje plastycznie przy stole, zdobiac mini stolik