Klasa III z Łęk również "Czyta z klasą"

Klasa III z Szkoły Podstawowej z Łęk również "Czyta z klasą" .Uczniowie z uwagą wysłuchali opowieści o perypetiach wilka z Baśniowego Lasu, a następnie sami przy pomocy robota Photon opowiedzieli cudne i bajkowe historie.

Zadanie było elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Logotypy projektu BLISKO

Grupa dzieci pozuje na dywanie do zdjęcia w towarzystwie swojej nauczycielki oraz robotów Photon

Spotkanie w ramach projektu „PO TRZECIE_BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, Dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.NPRCz 2.0