"Czytam z klasą" - Teatrzyk Kamishibai

Spotkanie w szkole

Dzieci prezentują swoje tearzyki.

Baju, baju, bajka - warsztatowe spotkanie z uczniami klasy 1a w ZSP nr 3 w Kętach - Podlesiu, w ramach akcji promującej czytelnictwo "Czytam z klasą". Tym razem dzieci zapoznały się z teatrzykiem Kamishibai, wysłuchały historii o Wiśle i stworzyły niesamowite opowieści do własnych teatrzyków 🙂
Spotkanie było elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Bibliotekarka czyta opowiadanie o Wiśle. Dzieci słuchają i oglądają kolejne karty z teatrzyku.
Przykładowe prace dzieci.