Warsztaty "osiędbania" na Podlesiu

Warsztaty dla seniorów

Galeria zdjęć ze spotkania.

Na dzisiejszych warsztatach w bibliotece na Podlesiu czas wypełniło nam „ osiędbanie”. Było coś dla ciała i dla umysłu. Dopieściłyśmy się pod każdym względem. Był trening pamięci i ćwiczenia oddechowe oraz wyciszająca ziołowa herbatka o zbawiennym wpływie  na koncentrację. Zrobiłyśmy automasaż karku i głowy, a nasze dłonie wypieściłyśmy maścią nagietkową. W tle słychać było muzykę relaksacyjną, w powietrzu unosił się zapach lawendy, bergamotki i drzewa sandałowego, była również poduszeczka wypełniona ziołową kompozycją. Rozmawiałyśmy o tym jak dogrzać ciało ziołową kąpielą lub termoforem wykonanym z pestek czereśni. Na koniec wypożyczyłyśmy tematycznie przygotowane książki i zapisałyśmy nasze marzenia na papierowych liściach, które ozdobiły biblioteczne drzewo życzeń.

Galeria zdjęć ze spotkania, kliknij

Wykonujemy masaż dłoni.