Featured

Czytanie z zapachem w tle

449360025 881129654052085 2903760072616750273 n

Takich warsztatów jeszcze w naszej bibliotece nie było!

Wyjątkowe, pachnące i bardzo ciekawe warsztaty perfumiarskie w ramach kolejnej Inicjatywy Oddolnej "Czytanie z zapachem w tle".

Do współpracy zaprosiliśmy panią Marzenę, która przybliżyła nam historię perfumiarstwa oraz opowiedziała wiele ciekawostek na temat olejków.

Uczestniczki warsztatów poznały zasady tworzenia kompozycji zapachowej i samodzielnie stworzyły własne pachnidła. Każdy roll on był wyjątkowy!

W ramach Inicjatywy Oddolnej w projekcie BLISKO z Panią Marzeną spotkamy się jeszcze czterokrotnie: 4 lipca będziemy tworzyć herbaty ziołowe, 18 lipca - ocet. W sierpniu stworzymy zawieszki zapachowe do szafy, a we wrześniu, równie pachnące mydełka.

Logotypy BLISKO

Spotkanie było elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

Dwie seniorki kompunują własny zapach

www nprcz belka nck kolor rgb auto mlogo malopolskalogo dolina solylogo leader