Franklin w bibliotece - Tydzień Czytania Dzieciom

Franklin przyjaciel wszystkich dzieci.

Kolejny wspaniały dzień Czytania Dzieciom za nami!!!! Dziś gośćmi biblioteki były dzieci z przedszkola nr 9 w Kętach, a także młodzież z klasy VIII d SP nr 1 w Kętach. Spotkanie rozpoczęliśmy od zwiedzania biblioteki. Następnie w bibliotecznym ogrodzie społecznym, dzieci wykonały przepiękne portrety żółwia Franklina, który był bohaterem dzisiejszego spotkania. Ciekawą historię pt.' Franklin i kółko przyrodnicze' przeczytały ósmoklasistki Marlenka oraz Anielka. Gościem specjalnym był oczywiście żółwik Franklin, który zabawiał dzieci, zadawał im zagadki, podlewał kwiaty, częstował słodkościami, a także pozował z dziećmi do zdjęć!!!! Nie obyło się bez czułości!!! Było nam wszystkim bardzo miło i przyjemnie!!!!

Link do strony na Fb