Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk

Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk.

Kolejne przemiłe spotkanie autorskie, tym razem z Barbarą Gawryluk - pisarką, dziennikarką i tłumaczką szwedzkiej literatury dziecięcej. Pani Basia opowiedziała nam jak rozpoczęła sie jej przygoda z pisarstwem, kto inspiruje ją do nowych opowieści i kim są bohaterowie jej książek. Okazuje się, że istnieje świnka Tutu - mieszkająca na Wyspie Świnek, jest i pies Badyl, Czart i Baltik a także Rollek i Baster oraz wielu innych niezwykłych bohaterów. Pani Basiu czekamy na Panią w Bibliotece w Kętach, czy zabierze nas Pani w książkową podróż do Szwecji?

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu "Pociąg do słowa" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Barbara Gawryluk opowiada o śwince Tutu, która marzyła o tym by zamieszkać na Wyspie Świnek.

Barbara Gawryluk opowiada o bohaterach swoich książek.

Link do strony na Fb