Zostań Tropicielem! Weź udział w grze terenowej!

Schowek01

Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach zaprasza do udziału w rodzinnej grze terenowej „Tropiciele”, której celem jest podniesienie poziomu wiedzy z zakresu historii miasta, rozbudzenie zainteresowań związanych z przeszłością i teraźniejszością swojej małej ojczyzny oraz doświadczenie konstruktywnej rywalizacji konkursowej podczas zabawy.

Gra jest imprezą towarzyszącą podczas „Dni Kęt” i jest zaplanowana na 28 czerwca (poniedziałek) 2021 r. Miejsce zbiórki to Dom Kultury w Kętach, godz. 15.00. W grze mogą wziąć minimum dwu osobowe drużyny, przy czym przynajmniej jedna osoba musi być pełnoletnia.

Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu przyjmowane będą do 24 czerwca 2021 r. do godz. 15.00. w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Ambrożego Grabowskiego, ul. Reymonta 2 lub w Mediatece (tel. 33 432 25 86), ul. Rynek 13.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w regulaminie (do pobrania w załączniku poniżej)

Regulamin i formularz zgłoszeniowy gry terenowej