UWAGA! Zajęcia odwołane

uwaga czerwona strefa wer2mm

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy,

W związku z wejściem Gminy Kęty w czerwoną strefę od poniedziałku 19 października do odwołania zawieszamy działalność animacyjną w bibliotece i jej filiach.

Jednocześnie informujemy, że biblioteka działa bez zmian, w dotychczasowych godzinach otwarcia. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo stosując się do rygoru sanitarnego. Wszystkie nasze zbiory przechodzą trzydniową kwarantannę, a okładki na książkach są dezynfekowane lub zamieniane na nowe. Prosimy, by podczas wizyty w bibliotece zakrywać twarz i usta oraz dezynfekować ręce przy kontakcie z księgozbiorem. Pozostajemy również z Państwem w kontakcie telefonicznym i mailowym.

Podjęliśmy również decyzję o zawieszeniu kursów komputerowych do końca 2020r. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku sytuacja będzie sprzyjać rozpoczęciu zajęć i znów będziemy się wspólnie uczyć.

Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty książek, komiksów, filmów, audiobooków i gier planszowych. Razem przetrwamy ten czas…Życzymy wszystkim zdrowia. Do zobaczenia w bibliotece!