Warsztaty leporello

warsztaty

Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach oraz Fundacja Burza Mózgów  zapraszają dzieci w wieku 7-12 lat na wyjątkowe warsztaty leporello, które poprowadzi Anna Kaszuba-Dębska- pisarka i ilustratorka książek dla najmłodszych. Zajęcia odbędą się 17 sierpnia o godz.10.00 w Filii Nowa Wieś i o godz. 12.00 w Filii Podlesie.

Ilość miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z pracownikami biblioteki :

Filia Nowa Wieś 33 484 10 29

Filia Podlesie 33 845 16 00

Zajęcia odbywają się w ramach projektu :

Bądź Kulturalny! Kreacja w formach ekspresji twórczej. Działania indywidualno-zespołowe rozwijające kapitał społeczny.

Bądź Kulturalny plakat całego projektu 002

burzamózgów logo 002