Warsztaty animacji poklatkowej

 Schowek02

 

Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego zaprasza dzieci na nietuzinkowe zajęcia. Podczas warsztatów ze studiem Effata Anima dzieci zdobędą wszystkie umiejętności niezbędne do pojawienia się ruchomego obrazu na ekranie. Kreują swoich bohaterów, wykonują elementy scenografii, animują i opiekują się planem filmowym, obsługują profesjonalne oprogramowanie do animacji, uczestniczą w projekcjach filmowych. Taki sposób pracy umożliwia zdobycie wiedzy o całym procesie powstawania filmu od pomysłu, aż po jego realizację. Animacja poklatkowa daje szerokie pole do rozwoju różnych umiejętności z zakresu literatury, muzyki czy sztuk wizualnych.

Jeżeli dziecko interesuje się filmem, jest bacznym obserwatorem oraz potrzebuje rozwoju w kierunku plastycznym, to warsztaty animacji poklatkowej są strzałem w dziesiątkę!

Warsztaty prowadzi Anna Jagoda Mrożek, instruktor i animator. Absolwentka pierwszej w Polsce edycji profesjonalnego kursu lalek animacyjnych w ramach projektu SZTUKA TWORZENIA LALKI w Łodzi organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów Polskiej Animacji w 2019 r. Z wykształcenia artystka, grafik i miłośniczka tradycyjnych technik warsztatowych. Od 2013 r. prowadzi warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży w oparciu o własne programy zajęć.

Warsztaty odbywają się 15 i 22 lipca o godz. 12.00. Są jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 33 845 31 02 wew.23

 

O MNIE 7

O MNIE 8

O MNIE 1

www nprcz belka nck kolor rgb auto mlogo malopolskalogo dolina solylogo leader