Zapraszamy!

Dwoje seniorów korzysta z tabletu.

Zapraszamy osoby powyżej 60 r.ż. do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w ramach projektu „Bezpieczny e-Senior”. Przykładowo można uzyskać pomoc w pobraniu wybranej aplikacji, założeniu konta, a także informacje na temat bezpiecznego korzystania z aplikacji. W ramach korzystania z punktów można zgłaszać swoje problemy związane z technologią teleinformatyczną i Internetem i będzie udzielana pomoc w tym zakresie.

Punkt konsultacyjny będzie czynny w dniach:

 

23 listopada (wtorek) w godzinach od 14.00 do 17.00

26 listopada (piątek) w godzinach od 8.00 do 11.00

 

Miejsce konsultacji:
Mediateka
Gminnej Biblioteki Publicznej w Kętach
(parter, pokój 0.1)

Miejsce Aktywności Mieszkańców

32-650 Kęty, ul. Rynek 13

tel. 33 432 25 86

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Punkt konsultacyjny został utworzony w ramach projektu „Bezpieczny e-Senior” realizowanego przez Fundację Instytut Myśli Innowacyjnej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 Edycja 2021 współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oprócz szkoleń pn. „Bezpieczny Senior w Internecie” w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa dla osób powyżej 60 r.ż. korzystających z technologii teleinformacyjnych i Internetu będą działały punkty konsultacyjne.

 Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 Edycja 2021.

 

logo malopolskalogo dolina solylogo leaderlogo unia

 

Please publish modules in offcanvas position.