×

Uwaga

The was a problem converting the source image.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Spod znaku łuku i strzały

Warsztat Młodego Konstruktora -10.03.2021 r.

DSCN2502

 Wielu z nas marzyło, by znaleźć się w czasach Średniowiecza – czasach tajemniczych, pełnych magii, rycerzy, smoków i nadprzyrodzonych zjawisk…My naszą wycieczkę do przeszłości zaczęliśmy od prezentacji książek : ‘’Ilustrowane dzieje Polski ‘’  ,,Legenda o powstaniu Kęt’’  i ,,Szymona Kobylińskiego gawędy o broni i mundurze’’

10.03.2021 r uczestnicy Warsztatu Młodego Konstruktora przyjrzeli się dokładniej rodzajom dawnego uzbrojenia. Mali konstruktorzy z patyczków laryngologicznych, gumek recepturek i słomek do picia zbudowali łuk- oręż o bardzo starym rodowodzie .Następnie  wzięli udział w jednej ze średniowiecznych atrakcji - turnieju łuczniczym .Strzelanie z łuku nie jest prostą sprawą - o czym bardzo szybko przekonali się uczestnicy warsztatów. Łucznictwo doskonale pozwala sprawdzić celność i umiejętność koncentracji, wymaga perfekcji i skupienia. Uczestnicy zajęć okazali się bardzo pojętnymi uczniami i z perfekcją oddawali strzały . Humory dopisywały, strzały „latały”, a niektóre nawet trafiały. Projekt dofinansowany jest ze środków Fundacji BGK w programie „Na dobry początek”.

{gallery}/filiabielany/Spod_znaku_łuku_i_strzały/{/gallery}

logo malopolskalogo dolina solylogo leaderlogo unia

 

Please publish modules in offcanvas position.