The was a problem converting the source image.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Roboty w Dworku

20210219 170919

W piątkowe popołudnie (19.02) w naszej bibliotece zgromadziła się  gromadka chętnych do podjęcia wyzwania w kolejnych zajęciach z cyklu Warsztat Młodego Konstruktora. Tym razem zadanie polegało na wykonaniu robota według własnego pomysłu. Do twórczej pracy mali konstruktorzy wykorzystali proste elementy: rolki tekturowe, folię aluminiową, słomki do napojów, zakrętki po napojach oraz dla efektu świetlnego- kolorową diodę i baterię 3V. Pracy było sporo ale efekt okazał się niezwykły. Na zakończenie pragniemy dodać, że warsztaty cieszą się niebywałym powodzeniem wśród dzieci dlatego też kolejne spotkania będą odbywały się w trzech grupach J. Warsztaty zrealizowano dzięki finansowemu wsparciu Fundacji BGK w programie Na dobry początek.

{gallery}filia_nowa_wies/wmk2/{/gallery}