Lokalny Klub Kodowania 15.03.2018

IMG 7626

Na kolejnym spotkaniu Lokalnego Klubu Kodowania kontynuowaliśmy tworzenie własnej gry luźno opartej na popularnej grze znanej pod tytułem np. „Worm” lub  „Nibbles”. Uczestnicy zajęć wykazali się niezwykłą kreatywnością.

Prace dzieci można wypróbować na: https://scratch.mit.edu/studios/4906143/

Kolejne spotkanie odbędzie się 6 kwietnia 2018 (piątek) o godzinie 15:00 (Grupa 1) i  16:30 (Grupa 2) w Czytelni GBP w Kętach.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 33 845-31-02 (wew. 23)  i wcześniejsze zapisy. Ograniczona liczba miejsc.

LKK działa w ramach projekty „Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę”, którego celem jest zachęcanie młodych ludzi z małych miejscowości do nauki kodowania. Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy YouthSpark. Projekt został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministra Edukacji Narodowej.