Z ,,Szydełkiem i sznurkiem" w bibliotece.

Po raz drugi...DSCN0518

w naszej Filii odbyły się warsztaty rękodzieła pod nazwą Szydełkiem i sznurkiem.  Na popołudniowym spotkaniu przy kawie i herbacie zdolne uczestniczki zdobywają nowe umiejętności szydełkowania z wykorzystaniem sznurka bawełnianego. Do tej pory powstały podkładki pod kubki i koszyczki. Te wyjątkowe chwile jakże kreatywnego relaksu zawdzięczamy Pani Ewelinie, która zaraziła swoją pasją nasze Czytelniczki. Należy dodać, że jest to już druga grupa rękodzielnicza działająca w naszej bibliotece. Cyklicznie spotykają się też Panie z Klubu Rękodzieła ,,Babski Art.”. Zapraszamy miłośniczki robótek do udziału w kolejnych spotkaniach. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i dobry humor w gronie super babeczek!