Eko piknik w bibliotece

1

W sobotnie przedpołudnie w naszej bibliotece filialnej w Nowej Wsi, odbył się Eko Piknik dla dzieci. Spotkaliśmy się na łonie przyrody, by świętować Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym celu nie zabrało atrakcji dla naszych czytelników!!!! Bawiliśmy się wszyscy!!! i duzi i mali!!! Graliśmy w eko bingo. Dzieci zabawiły się w poszukiwaczy przygód oraz skarbów natury!!! Szukaliśmy wspólnie mrówek, biedronek, gąsienic, ptasich gniazd i motyli!!! Wykonaliśmy bomby kwiatowe, świece z węzy pszczelej, mandale z ziaren, pana Patyka i panią Patykową oraz piękne i kolorowe bransoletki finger loop w stylu boho!!! Były nawet tatuaże!!! W ten piękny wiosenny dzień, wszyscy cieszyliśmy się ze wspólnie spędzonego czasu!!!! Były rozmowy, zabawa, warsztaty, a ciastka i napoje umilały te chwile!!!! Bo MY dbamy i kochamy naszą planetę!!!!!

Eko pikinik w bibliotece w nowej Wsi.

22

Dzieci zrobiły bomby kwiatowe.

Pan patyk w roli głównej.

Dzieci robią świece z węzy pszczelej.

Gramy w eko bingo.

Link do strony na Fb