Pięć sposobów na książkę :)

Lekcja biblioteczna

Warsztatami ,,Papier czerpany” rozpoczęliśmy cykl lekcji bibliotecznych pt. Pięć sposobów na książkę z udziałem uczniów klasy 3a z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 3 w Kętach Podlesiu. Dzięki praktycznym działaniom uczniowie mogli własnoręcznie zrobić arkusze papieru pozyskanego z recyklingu. Ponadto na zajęciach został poruszony temat związany z historią i wczesnych form wytwarzania papieru. Aktywność i pomysłowość uczestników pozwoliły na stworzenie unikatowych form i wzorów arkuszy. Przed nami kolejne spotkania, na których będziemy twórczo wykorzystywać papier oraz zgłębiać wiedzę na ten temat z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i elementami programowania. Właśnie takie lekcje lubimy najbardziej :).

Lekcja biblioteczna