Znani ludzie - marzec 2020

image001

Znani Ludzie to zajęcia dla dzieci i młodzieży, podczas których spotykają się z ludźmi mieszkającymi w naszej gminie i piastującymi ważne funkcję społeczne. Nasi goście to ludzie o wielkim sercu, którzy cenią sobie w życiu pasję, hobby i mają czas żeby się zawsze z nami spotkać. W naszej bibliotece, uczymy się od najlepszych i razem z nimi. W marcu mieliśmy okazję gościć Panią Ewę Płonkę - Radną Powiatu Oświęcimskiego, Pedagoga, Dyrektor Samorządowej Placówki Wychowania Przedszkolnego Nr 8 w Kętach oraz Członka Rady Sołeckiej.  Pani Ewa w życiu prywatnym jak i zawodowym, poświęca szczególną uwagę szeroko rozumianej edukacji oraz kulturze. Jeśli mamy się uczyć jak żyć - to właśnie Pani Ewa jest osobą, którą możemy naśladować. Na zajęcia, pani Ewa przygotowała specjalne ćwiczenia na spostrzegawczość słuchowo - wzrokową oraz pracę zespołową. Nasi uczestnicy na prośbę naszego gościa mieli w grupach przygotować projekt prototypu pewnego urządzenia, które miało wykonywać określone zadania.