Wesołych Świąt na wszystkie dni (...)

Na scenie młodzi artyści: czytelnicy biblioteki i młodzież z MDP Łęki

 

17 XII 2021 r. na sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękach odbyło się szczególne wydarzenie. Dwie instytucje gminne: Gminna Biblioteka Publiczna oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Łękach połączyły siły, aby wspólnie wystawić przedstawienie świąteczne z okazji Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy, wierni czytelnicy kęckiej książnicy oraz oddani członkowie MDP w Łękach przełamali swój lęk i dali świetny pokaz swoich teatralnych umiejętności oraz muzycznych zdolności. Połączenie tradycji jasełkowej oraz nowatorskiego podejścia do znanych nam dobrze baśni sprawiło, że przedstawienie nabrało niepowtarzalnego charakteru. Na zakończenie nasi aktorzy zaprosili wszystkich gości do wspólnego śpiewania kolędy.
Nad całością przygotowań czuwali Krzysztof Szymik z żoną Anetą, Barbara Dudek, Iwona Kramarczyk oraz Magdalena Płońska, a za oprawę muzyczną odpowiedzialny był Piotr Wojtyczek. Za piękne zdjęcia odpowiedzialny jest Pan Łukasz Kuc, za co serdecznie dziękujemy.
To był pierwszy raz, gdy łęckich czytelników oraz strażaków mogliśmy oglądać na jednej scenie. Słowa wdzięczności i zadowolenia które, popłynęły z ust wspaniałych widzów wynagrodziły nasze starania i dodały skrzydeł na przyszłe działania. Można powiedzieć, że takie słowa wsparcia to najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne jakie można sobie wyobrazić. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania do spotkania świątecznego oraz życzymy kolejnych dobrych inicjatyw.
Dziękujemy zaproszonym gościom, że spędzili z nami ten ważny dla nas wieczór wspierając nas swoją obecnością i ciepłym dobrym słowem.

 

 

Scena z bosymi pastuszkami śpiącymi na sianie

 

Zakończenie i śpiewanie kolęd- wszyscy uczestnicy na scenie - Łęki

 

 

link do FB

 

 

 

 

 

 

 

logo malopolskalogo dolina solylogo leaderlogo unia

 

Gminna Biblioteka Publiczna 
im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach

ul. Wł. Reymonta 2, 32-650 Kęty

bip

 

© 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach

Please publish modules in offcanvas position.