Bożonarodzeniowe ozdoby

Warsztaty plastyczne dla dzieci

DSCN0623

Już niedługo święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas w roku który potrzebuje równie szczególnej oprawy. Zatem warto jest zadbać o świąteczny wystrój i wzbogacić wnętrze o dekoracje bożonarodzeniowe. Współczesne dekoracje świąteczne nie są już tak symboliczne jak kiedyś. Często nie są również wykonywane własnoręcznie. W tym przedświątecznym okresie biblioteka postanowiła wykorzystać kreatywność dzieci i zorganizowała warsztaty samodzielnego tworzenia ozdób świątecznych. Odbyły się one 18 grudnia .Podczas spotkania 8 uczestników w różnym wieku tworzyło ozdoby z wykorzystaniem styropianu, cekinów i brokatu. W zręcznych rękach uczestników warsztatów powstawały ciekawe dekoracje. Niepowtarzalne, własnoręcznie wykonane bombki i dekoracje będą pięknie stroić każde bożonarodzeniowe drzewko.