Teatrzyk Kamishibai i inne bajki z kukiełkami

Zdjęcie przedstawia książeczki i kukiełki wykorzystane podczas zajęć

W piątek (19.11.2021) odwiedziliśmy najmłodsze dzieci z przedszkola. Gościliśmy w grupie Misiów oraz w grupie Pszczółek, czyli u trzylatków i czterolatków. Wszystkie dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały przedstawiony przez nas teatrzyk kamishibai i ze skupieniem wysłuchały czytanej bajki „Księżniczka na ziarnku grochu”. Kolejną częścią zajęć było opowiadanie bajek w jeszcze innej, równie ciekawej formie, a było to przedstawienie kukiełkowe. W ten sposób przedszkolaki przypomniały sobie bajkę o Czerwonym Kapturku, Jasiu i Małgosi oraz o Złotowłosej i trzech misiach. Dużą przyjemność sprawiło również dzieciom wspólne oglądanie kolorowych i ciekawych bajeczek przyniesionych przez panie bibliotekarki. Bardzo dziękujemy za piękne laurki oraz za serdeczne przyjęcie nas w Przedszkolu! Z pewnością nie będzie to ostatnie nasze spotkanie ????

Grupa trzylatków ogląda teatrzyk kukiełkowy

Grupa czterolatków ogląda teatrzyk kukiełkowy

Galeria zdjęć, grupa Misiów

Galeria zdjęć, grupa Pszczółek