Wieczór poetycki

5

Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach, filia Łęki wraz z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Łękach wspólnie przygotowały wieczór poetycki.

Wieczór poetycki, dzięki któremu można się spotkać w gronie znajomych, przyjaciół, wspólnie posłuchać pięknych wierszy i cieszyć się chwilą spędzoną wśród ludzi. Czytaliśmy wiersze Wisławy Szymborskiej, m.in. „Nienawiść” i „Nic dwa razy się nie zdarza”, Czesława Miłosza np. „ Kraina poezji”, a także Marii Konopnickiej. Oprócz wierszy czytaliśmy piękne teksty Pawła Melnarowicza: Rozstanie, Boję się, Zostań jeszcze przez chwile, Przy kuchennym stole, Potrzeba miłości. Panie z KGW oraz Joanna Więcek przygotowały kilka pięknych piosenek aby umilić wieczór i dodać nieco innego akcentu podczas czytania poezji.