Makaronowe LOVE

2

Zabawa z makaronem to proces twórczy, rozwijający wyobraźnię w każdym wieku. My także postanowiliśmy poznać różne zastosowania makaronu w życiu codziennym. I tak z naszej rozmowy dowiedzieliśmy się, że z makaronu można zrobić dania obiadowe, desery, co ciekawe jeden z uczestników powiedział że jadł ciasto z makaronem, co nas bardzo zaskoczyło, oczywiście pozytywnie. Jednak, naszym celem było tworzenie ozdób z makaronu. Uczestnicy zajęć najpierw próbowali zaprojektować w myślach swoją biżuterię, a następnie zabrali się do pracy. Do dyspozycji mieli farby, klej, papier kolorowy oraz kolorowe sznurki. Młodzi artyści znakomicie poradzili sobie z zadaniem i teraz będą mogli stosownie do okazji zaprezentować swoje dzieła.

101

249