Laurka dla mamy.

Lekcja biblioteczna z przedszkolakami.

P1010018

Dzień Matki to szczególny i najpiękniejszy dzień w roku, któremu towarzyszy magiczna atmosfera. W tym dniu wszystkie mamy obchodzą swoje święto, a dzieci mogą okazać im swoją miłość i szacunek. Dzień ten jest po to, aby chociaż raz w roku zdać sobie sprawę z tego jak ważną rolę w życiu pełnią nasze Mamy. Na zajęciach z przedszkolakami dnia 21.05.2019 r. dzieci mogły przygotować piękny prezent laurkę dla swojej mamy. Zajęcia rozpoczęliśmy od wspólnego odczytania bajki pt.:"Laurka dla mamy", którego bohaterka zastanawiała się co namalować. Choć miała mnóstwo pomysłów, zawsze ktoś ją wyprzedził. Następnie dzieci przystąpiły do wykonywania własnych prac, korzystając przygotowanych wcześniej materiałów. W ten sposób powstały piękne prace, by stać się prawdziwym podarunkiem od serca dla mam.